Vodca zelených Richard Di Natale začal plán na zákaz všetkých hazardných hier

Reklamy na hazardné hry by sa malo zaobchádzať ako s tabakovými akciách aj úplne zakázaný v rámci politiky, ktorú oznámilo zelených.

Vedúci Zelení, Richard Di Natale, povedal v piatok, že zákaz by sa “, aby bolo možné pre ľudí sadnúť so svojimi deťmi a sledovať hru Foot, bez toho by bol bombardovaný neustálymi správami vsádzať “.

Ten prirovnal ju k zákazu reklamy na tabakové výrobky, bet365 stavky zriadený v roku 1992.Ka-Ching: Pokies dokumentárny odhaľuje, čo robí stroje tak návykové Prečítajte si viac Po komunistickom výkrik v roku 2013, Gillard vláda zastaviť podporu živých kurzov v rámci športových prenosov počas zápasu.

“Deti nám môžu povedať líniu plotov pre reklamy, Že v rámci hazardných reklám sú schopní pomenovať viacero značiek hazardných hier a keď sa opýtame detí o tom, kde sa najčastejšie zobrazujú tieto reklamy v športe, povedala.

Povedala, že “propagácia znižovania rizika” – napríklad tie, ktoré ponúkajú ľudí, ktorí umiestnili stávku na hru Ich peniaze späť, ak tím vedie na polčas a potom stráca – boli obzvlášť riskantné.

“Spôsob, akým si deti tlmočia, je to, že si myslíte, že ak hazardujete a nehráte, automaticky dostanete svoje peniaze späť, pretože nemôžete stratiť hazardné hry.”

Tom Cummings, kandidát na zelenú pre spolkové sídlo La Trobe, sám prežil závislosť od hazardných hier.V piatok povedal, že pravidelne počuje, ako mladí ľudia diskutujú o šance na svoje obľúbené tímy a že “lavína” reklám normalizovala zmes športu a hazardných hier.

“Nemôžu rozoznať rozdiel,” povedal. “Nie je tu veľká medzera bet365 online medzi 15-ročným chlapcom a 18-ročným mužom, ktorý môže hrať.Je to len pár rokov, kým nie sú tam vonku. “Gaming: inzercia naživo vylúčená v NSW, aby obmedzila online športové stávky Prečítajte si viac

Správa v auguste Financial Counseling Australia podrobne poukazuje na použitie agresívnej marketingovej taktiky Vrátane využívania podnetov, ako sú vstupenky na športové podujatia a ponuky úverov hráčom, ktorí už ťažko dlhujú. Jedna prípadová štúdia zahrnutá v správe podrobne popisuje, ako bol jeden muž ponúknutý až do výšky 500 USD Vo voľných stávkach a pokračoval v hazardovaní výťažkami z predaja svojho domu. V inom sa muž pokúsil o samovraždu z dôvodu svojich dlhov v hazardných hrách a vyrazil z nemocnice do ponuky jednej spoločnosti, aby ho vzal Na boxerský zápas.

V decembri Nový Južný Wales zakázal akúkoľvek reklamu živých kurzov počas reklamných prestávok športových zápasov vysielaných v štáte.

Bývalý premiér NSW Barry O’Farrell vykonal revíziu do odvetvia online športových stávok, ktorý bol doručený vláde, ale ešte nebol prepustený.

Australian Wagering Council “Porovnania medzi reklamou na športové stávky a reklamou o známych výrobkoch spôsobujúcich rakovinu, zatiaľ čo popretie titulov, nepríjemne karikatúry je skutočne zložitou otázkou komunitného záujmu” Povedal generálny riaditeľ rady Ian Fletcher. Povedal, že každý zákaz by mal “nepriaznivý komerčný vplyv na pretekársky, športový a mediálny priemysel” a namiesto toho vyzval k spolupráci medzi priemyslom a politickými stranami Fletcher dodal, že bolo “nesprávne” posunúť zameranie na športové stávky a mimo pokerových stavky online automatov. “Štatistiky ukazujú, že športové stávky predstavujú iba 3% celkových výdavkov Austrálie na hazardné hry,” uviedol. V porovnaní s 52,2% sa vynakladá na pokrové stroje v kluboch a hoteloch podľa štatistiky za roky 2013-14 Vládou Queensland.

more: http://fogadasbonusz.com/savvy-ktore-by-robili-navy-bluzat/