Unibet športove stávky

Unibet športove stávkySprávca Cardiff City Russell Slade má prevziať novú úlohu ako vedúci futbalu v klube Championship, keď Bluebirds začnú hľadať nového manažéra.

Slade bol menovaný Cardiff manažérom v októbri 2014 a bude mať na starosti posledný čas doma v Birminghame v sobotu. Oznámenie sa Unibet športove stávky uskutočnilo vo vyhlásení klubu, keď sa potvrdilo, že Slade bude podávať správu priamo výkonnému riaditeľovi klubu Ken Choo vo svojej novej úlohe. Neil Warnock: “Mám rád krv a črevá…je to môj šálka čaju “Čítajte viac

Cardiffov malajzijský majiteľ Vincent Tan povedal:” Rád by som poďakoval Russelovi za jeho úsilie od jeho menovania tu v októbri 2014. Od tej doby sme zaznamenali stabilizáciu a postup, a mimo pole. Rozhodne je to muž, ktorému som sa mohol Unibet športove stávky spoľahnúť.Russellov príspevok bol významný a som rád, že prijal túto novú pozíciu, aby zostal vo futbalovom klube. Pomôže nám pri pohľade do budúcnosti a začne formovať náš tím pre novú sezónu. “Mám tiež pocit, že nám môže pomôcť vytvoriť ďalšiu synergiu medzi Cardiff City a našimi sesterskými klubmi.”

Cardiff má partnerstvo s bosnianskou stranou FK Sarajevo a belgickým KV Kortrijkom, ktoré vlastní aj Tan, ktorý má aj menšinový podiel v Los Angeles FC.Útočník Kenneth Zohore je zapožičaný v Cardiffu z Kortrijku. Slade, ktorý predtým spravoval Brightona, Grimsbyho a Yeovila, opustil Leyton Orient a uspel v Oly Gunnar Solskjaerovi v Cardiffe.

55-ročný hráč musel Unibet športove stávky dramaticky znížiť hranicu rozpočtu po Cardiffovom odchode z Premier League v predchádzajúcej sezóne a Bluebirds skončil 11. miesto v majstrovstvách.

Slade značka futbalu bola často kritizovaná prívržencami pretože Cardiff City Stadium už dávno prepadol a počet davov vypadol pre väčšinu tejto sezóny. Ale Cardiff bol v play-off mieste až do posledného víkendu 3-0 porážka v Sheffielde streda odsúdili “” Rád by som sa srdečne poďakoval Vincentovi Tanovi za to, že mi dal príležitosť vstúpiť do Unibet športove stávky tohto futbalového klubu už v roku 2014, “povedal Slade. “Cítim, že sme v tomto čase dosiahli pokrok na ihrisku, dosiahli sme stabilitu a poskytli klubu pevný základ, na ktorom by sme mohli pokračovať.” “Som preto veľmi potešený, že som prijal nové pozíciu vedúceho futbalu, čo mi umožňuje zohrávať svoju úlohu v našej budúcnosti. “