Od Hullu po NRL: pozoruhodný nárast Josha Hodgsona

Ale 42-ročná, jazdecká jazdečka Nascar, trvá na tom, že nejde o chôdzu, ktorú by si mohol predstaviť. Je pragmatikou. “Robím najväčší rozdiel, keď som na pretekárskej dráhe, a nie keď som na environmentálnej udalosti a kázal som konvertovaným,” hovorí z domu v Severnej Karolíne. Existuje 75 miliónov Pretekárskych fanúšikov v USA a Münter má platformu na to, aby sa dostala ku všetkým. “Keby som bol len absolvoval biológiu, ktorý by hovoril ľuďom, aby si kúpili elektrické autá a prestali jesť mäso a mliečne výrobky, nebolo by ma to počúvať veľa ľudí.” Nový doc bet365 režiséra Coveho varuje pred blížiacou sa ekologickou katastrofou Prečítajte si viac

Riadenie pretekárskeho auta bolo na Münterovom lístku ako dospievajúci. “Narodila som sa s olovou nohou,” hovorí.Po absolvovaní svojho štúdia v biológii financovala cestu cez pretekársku školu tým, že pracovala ako dvojica pre Catherine Zeta-Jones vo filme Traffic a America’s Sweethearts.

V roku 2001 začala Münter svoje prvé preteky a zvyčajné oznámenie: “Gentleman, naštartujte svoje motory”, muselo byť zmenené, aby sa na ňu postarali. “Cítil som sa, akoby som vyhral preteky,” spomína.Ale prijímanie trofejí z mizerne pokrytých bet 365 mriežok mriežky môže byť dosť divný zážitok.

“Je dobré, že malé dievčatá sledujú, ako ma vidia stojaca vedľa [dievčat, ktoré dávajú trofeje] v závodnom obleku; Dúfajme, že v ich hlave rastú malé semeno. “Ale nájdenie sponzorov, ktorí neohrozujú jej etiku, môže byť ťažké: odmieta pracovať so spoločnosťami spojenými s fosílnymi palivami, skúškami na zvieratách, mäsovými alebo mliečnymi výrobkami , Kožušiny alebo kože.

Namiesto toho pracuje s šetrné k životnému prostrediu spoločnosti a záujmových skupín, ktoré bojujú za čistej energie a práva zvierat a deviatimi rokmi zaviazala k prijatiu aker dažďového pralesa pre každý závod sa beží na vyrovnanie jej uhlíkovú stopu.A mimo trať vedie vozidlo Tesla poháňané solárnymi panelmi na streche svojho domu.Speed Sisters: spoznajte ženský automobilový tím v Blízkom východe Read more

“Odchádzal som od veľkého sponzora Sa zaoberá a v niektorých ohľadoch to ublížilo mojej pretekárskej kariére, pretože som nebol v aute, ako som mohol mať, “pripúšťa.

Cestovanie na trati môže mať svoje výzvy, ale byť Aktivista v oblasti životného prostredia, ktorý môže urobiť rýchly útek, sa pre tím, ktorý stojí za dokumentom Racing Extinction, stal cenným prínosom. Réžia Lucie Psihoyosová, ktorá získala Oscara, slávna pre film The Cove, dokumentuje pozornosť roli človeka v potenciálnej strate najmenej poloviny svetového bet365 bonus druhu.Sleduje vedcov, aktivistov a novinárov, ktorí ho dokumentujú po celom svete a bojujú proti odcudzeniu.

Münter bol vyslaný v prispôsobenom elektrickom vozidle Tesla, aby vysielal nepoctivé projekcie ohrozených druhov v New Yorku. Prechadzatelia boli ohromení vidieť obrie tigre stonky pozdĺž budov a modrú veľrybu plávať do Empire State. Ona tiež obvinila korporácie tým, že ich osvetlila a zdôraznila ich emisie CO2 a metánu, s filtrom, ktorý robil tieto plyny viditeľné pre ľudské oko. Facebook Twitter Pinterest Automobil Tesla Leilani Münter jazdí v závode Extinction, vybavený výkonným projektorom.Fotografia: Joshua Brott / Obscura Digital

“So 7,3 miliardami ľudí na našej planéte musíme zmeniť spôsob, akým žijeme a myslím, že ľudia sa to prebúdzajú – je to niečo, ” ona povedala. “Niekoľkokrát, keď boli povolaní policajti alebo bezpečnostní pracovníci, mohol by som rýchlo odísť, a pretože práca s maskovacím náterom auta by mohla byť vypnutá, skryla by som sa v očiach.” Shell, McDonald’s a Seaworld Všetci prídu pod Münterovým ohňom, a nie všetci sú spokojní s tým, že sa so svojim pretekárskym vozidlom stáva bošákom.

“Mám niekoľko smrteľných hrozieb a v jednom závode som dostal bezpečnostný tím, pretože sa predpokladalo, že niekto, kto hrozí, je tam v dave.”

Rýchlo pokrčiť Off, neboje sa prehrabať perie.V roku 2014 prebehla v automobile s motívom Blackfish a odovzdala tisíc filmov z filmu o zabíjaných veľrybách v zajatí. Ona urobila to isté v roku 2012 s delfín-lovu film The Cove a dúfa, že sa dostanú za volantom Závodné záchranu-themed auto čoskoro taky. Facebook Twitter Pinterest Münter odhalil nečestné projekcie ohrozených druhov v New Yorku. Fotografia: Joshua Brott / Obscura Digital

Veganizmus je ďalším pohybom blízko svojho srdca. Má v pláne poháňať veganské tematické pretekárske vozidlo a odovzdáva veganské jedlo závodným fanúšikom na cieľovej čiare.Ona už premenila niekoľko jej posádky jesť veganu náhradky mäsa, a to je dôkaz, že americkí fanúšikovia preteky sú len taký druh publika, ktoré by environmentálna komunita mala hovoriť, trvá na tom.

“Ak naozaj chcete mať vplyv, musíte mať nepríjemné rozhovory s ľuďmi, ktorí na našej strane ešte nemusia byť.” Nedávno dostala správu od muža, ktorého sa inšpirovala Prijať aker dažďového pralesa pre narodeniny svojej ženy.

Vyzeral ako stereotypný Nascar fanúšik, ktorý ľudia predstavujú, hovorí. “Mal veľké brušné pivo, Budějovec v ruke a ja viem, že mnohí ochrancovia životného prostredia by len napísali niekoho, kto by to bol, a myslel si, že nemá zmysel sa ho dotknúť, ale to nie je pravda.”

Nakoniec, Münter by chcel vidieť, či sa Nascar pohybuje buď pomocou 100% obnoviteľných palív alebo elektrických pretekárskych automobilov. “Inovácia často pochádza z pretekárskych dráh a šport nás môže pomôcť posunúť dopredu,” hovorí. “Majú všetkých tých brilantných inžinierov, ktorí môžu pracovať na tom, aby bol šport udržateľnejší a šetrnejší k životnému prostrediu.” Münter bude pokračovať v boji za volantom – biť mužov na cieľovú čiaru, kým je Na to.

zdroj: http://ro-bonus.com/nyquist-prevezme-florida-derby-showdown-ako-kentucky-derby/