Weiss chciała przynieść Kajrat szczyt. Zasłużyliśmy na tytuł, myśli

Almaty. Soccer Kayrat Almaty zysk podzielony przez tytuł kazachskiej zaledwie kilka minut.

Kontra prowadzona przez sternika Słowackiej Vladimir Weiss. Jest potrzebna błąd w ostatniej rundzie tylko zawodnik FC Astana, ale opowiada mistrz grając jednocześnie spotkanie zapisane 87 minucie reprezentant DR Kongo Junior Kabananga.

najbardziej wyróżniającym się świeży vice mistrz panował ogromny smutek.

Weiss usiadł na krześle trenerskim Kayrat nawet w listopadzie 2012 roku pod jego kierownictwem klubu, wyniki-powodziło i ten sezon chciał podbić Astana.

wzajemna walka dwóch konkurentów jest oznaczony przez dramatyczne ducha aż do samego końca.Kayrat rzeczywiście wygrał w domu nad Ordabasy 2: 0, ale potrzebne, aby wygrać tytuł Astanie pomyłka.

położenie obronie Champion ostatecznie udało się zanieczyszczone zeszlifowane uszu.

„stałem dwukrotnie mistrzem Słowacji, ale wszystko zostało już decyzję dwa lub trzy okrążenia przed końcem. Nie było walczyć do samego końca, więc emocje były silniejsze i wielkie zwycięstwo nad boli” powiedział na oficjalnej stronie Weiss.

Były sternik słowacki zespół narodowy, który jest więcej niż pięć lat temu w RPA zasługiwał na jego historycznego udziału w Pucharze Świata, Kayrat chciał wnieść na górę.

Mimo, że jego podopieczni sztywno walczył ostatecznie pozostają one tylko oczy płakać.

„Astana ma dobry zespół, gratuluję mu do tytułu.Myślę jednak, że tylko dwa zespoły zasługują, aby uzyskać złoty medal.


Niestety, nie mamy innych. Przykro mi chłopcy, którzy płakali po spotkaniu w szatni. W tym sezonie chcieliśmy triumfować, ale nie powiodła się, w końcu wyszliśmy trochę szczęścia. Taka jest piłka nożna, życie toczy się dalej „, powiedział Weiss.

Päťdesiatjedenročný sternik miał trzy sezony na ławce kazachskiego klubu. Przyszłość jest na razie wątpliwa, ale pozostającego w Kayrat nie mógł się oprzeć.

< p> „trzy tygodnie temu zaproponowano mi przedłużenie współpracy. Potem miał czas na refleksję, ale chciałem się skupić tylko na zakończenie konkursu. Ważne jest, aby moją przyszłość, ale przyszłość Kayrat, bo on będzie tu z Weissem lub bez niego.Klub dokonał w ostatnich latach wielką pracę. Teraz jest czas, aby rozmawiać o warunkach nowej umowy. Jeżeli nie jesteś tutaj, będę określić Kayrat dopingować przez całe życie „, powiedział Weiss.

alternatywny link Unibet