VfL Wolfsburg – TSG Hoffenheim 2:1

Ważne zwycięstwa strzelił Wolfsburg.

Warto dodać, że był to również bet 365 nieoczekiwane, ponieważ jest to dopiero drugi raz w sezonie, że Hoffenheim nie zdobyć jeden punkt.

Goście próbowali niebezpieczną akcję już w pierwszej minucie, ale w końcu to nie było nic. Piętnaście minut później było interesujące, ponieważ Kerem Demirbay trafiła w poprzeczkę z rzutu wolnego bramkę Benagliovy. Goście zostali nagrodzeni za ich wysiłek w 26. minucie. Teraz Demirbay posłał długie podanie do Zubers skrzynkowych tego powodu strzałem w długi róg wysłanych TSG naprzód 0 – 1

W drugiej połowie zaczęli lepszego domu. Cztery minuty po jej rozpoczęciu, unikalne możliwości znalazł się Daniel Didavi zakład bez ryzyka jednak jego celem było jeszcze poczekać. Ale jego kolega Maximilian Arnold został zepchnięty zaledwie kilka minut później. Ricardo Rodriguez z lewej strony środku linią pola karnego. Balon odwrócił nieprzekonująco znacznie Niklas Süle więc mógł Wolfsburg pomocnik na jakiś metr dwadzieścia pół woleja zatrzasnąć piłkę, która stała się w sieci – 1: 1

Gola postanowił, że Oliver Baumann prawidłowo rozciągać i dwie minuty później. Potem przyszedł w krótkich odstępach czasu w sumie szanse Amiriho, zakłady online na hokej Didaviho i dwa Demirbaye. Dlatego też kolejnym celem spadła do 73 minut. Znowu, może to być dom nedůraz. Piłka jest na głowie jednego z obrońców dostał Knochemu, który wysłał go do bramy, gdzie zimny front pchał Baumann Daniel Didavi – 2: 1

W końcu to był zwycięski gol, a goście przyjeżdżają tylko na tę okazję Mark Terrazzino, ale pozostała niewykorzystana. Więc wilki wskoczył na tą różnicą sześciu punktów z Dalekiego barážových Brema i następne tygodnie mijają w Dortmundzie. Hoffenheim pozostanie piąty, ale trzeci Eintracht Frankfurt jest nadal w zasięgu wzroku. Weekend powita domu ostatnią Darmstadt.