Sunderland AFC – Crystal Palace 2:3

25 gier. Jest to dość długi czas, prawda? W praktyce oznacza to pół roku w Premier League lub trzydziestu goli w Barcelonie Luis Suarez. Tak samo, czyli okres, w którym Sunderland nie wygrał ani jednego meczu w sierpniu lub wrześniu. Jermain Defoe robił, co mógł, ale jego dwa gole dla Czarnych Kotów być wystarczająco dużo punktów. Crystal Palace zdołała Bet-at-home przekręcić pojedynku bohatersko – w ustalonym czasie zdecydował o wyniku 3: 2 Christian Benteke.

To prawie niewiarygodne, że triumf we wrześniu ubiegłego roku w rejestrach Sunderland od 2012 roku David Moyes jest tak tragiczny początek sezonu i Sunderland zdołał usunąć po raz czwarty z rzędu wypełnionej šestizápasové czeka na pierwsze zwycięstwo w tym sezonie. Zbliżając dodatek do ubiegłorocznego grozy kiedy Mackems wygrał ierwszy w dziesiątej rundzie.

Chociaż dzisiaj było cholernie blisko – przynajmniej punkt. Jermain Defoe nie otworzył wynik w pierwszym akcie, w którym oprócz niego winy i Steve Mandanda i Joe Ledley. Francuski pomocnik Bramkarz znalazł się pod presją i pośpiech w niewytłumaczalny sposób powrócił piłkę wyginać korki. Zamiast tego, wsunął prawą Defoe w oddzielnym nalotu, który zakończył się logicznie dla sportowców z jednym z zakończenia zimnokrwiste Bet-at-home zasłużonego świętowania.

Anglia napastnik znajduje się na liście strzelców zapisał ponownie po godzinie gry i osiągnął kamień milowy. Watmorův paszportu wysłane pomimo sprzeciwu ze strony kilku obrońców bezkompromisowo do bramki zdobył 146.gól w Premier League. Przed Bet-at-home nim jest już w tabeli historycznej tylko osiem najlepszych Gunners – a tylko Wayne Rooney jest aktywny.

Ale to wszystko nic nie wyszło. Natychmiast po bramki na 2: 0 Ledley jest w stanie naprawić swój błąd i pomóc tečujícího Van Aanholt do jednej różnicy bramek. Alan Pardew poszło doskonale zmiany, który po raz pierwszy ujawnił się kwadrans przed końcem. Ezechiel Frytownice był na zbiorze chwili, gdy po lewej krzyż pięknie, James McArthur nadrukowane Van Aanhotla głowę i rozliczone.

W kluczowym momencie gry, ale fani odwiedzający Bet-at-home musiał czekać aż do ustawienia trzeciej minucie. Następnie biegają na trawie kilkadziesiąt sekund, Lee Chung-Yong, ale pierwszy i tylko dotknąć piłki stał się bohaterem. On rozgrzane do rzutu wolnego, po którym Benteke biegł do ognia, nadruk Kirchhoff i dostał Crystal Palace w euforię.