Manuel Pellegrini na ihrisku silný tím Manchester City proti Bet365 Stoke

Chilská strana bude čeliť Realu v semifinále finále v Ligy majstrov, ktorá sa bude konať budúci týždeň a ich 1-1 remíza v Newcastle United v utorok v noci zvýšila dôležitosť poraziť Stokeho na štadióne Etihad tento víkend. Pellegrini tím klesol na štvrtý po víťazstve Arsenal cez West Bromwich Albion vo štvrtok.Cristiano Ronaldo vylúčil z Real Madrid výlet do Rayo Vallecano Prečítajte si viac Mesto je na 61 bodov, dva bez Manchester United, a Pellegrini je jasné, že Bet365 musí ostať zameraný proti Stokeovi.

Povedal: “Je to veľmi dôležité, pretože sme v semi-finále, ale to neznamená, že nemáme obavy z Premier League. Všetky veľké tímy sa musia vždy snažiť dostať do finále a zapojiť sa do domácej súťaže, aby sa pokúsili o víťazstvo.Pre nás je veľmi dôležité získať miesto pre Ligu majstrov v budúcom roku. ”

Sergio Agüero strelil gól na City of Newcastle a odniesol ho do 22 zápasov pre sezónu. On je dvaja za Harrym Kaneom v záverečnom zápase, ale Pellegrini nemôže odložiť útočníka pred utorkom. “Sergio je veľmi dôležité, ale som si istý, že Real Madrid bude hrať svoj Bet365 najlepší tím Vallecano v sobotu] aj preto, že idú do ligy. Takže budeme vyhrávať túto hru [Stoke] s našimi najlepšími hráčmi.

“Vždy máte riziko zranenia. Pre veľké tímy si nemôžete vybrať jednu súťaž. Z nejakého dôvodu môžu byť veľké kluby vyradené. Je dôležité, aby sme neostali v jednej súťaži. “Mesto má štyri ligové zápasy a hostiteľské Arsenal v poslednej domácej hre 8. mája.Pellegrini povedal: “Musíte vyhrať vlastné hry. Ak vyhráme naše body, budeme tretí v tabuľke. Preto je dôležité hrať dobre. Tlak je presne ten istý. Jediný spôsob, ako to urobiť, je vyhrať naše hry. “David Silva je späť v sobotu 18, zatiaľ čo Vincent Kompany nemal žiadnu reakciu na hranie od začiatku na Tyneside. “Silva je fit a je v družstve. Dúfam, že sa nič nestane a nebudú žiadne problémy. Vincent sa cítil veľmi dobre po Bet365 zápase. Nasri nemôže zotaviť 100% z poškodenia svalov. Ďalšiu hru dúfam, že bude v poriadku.Všetky ostatné tímy sú fit. “V piatok večer City hrať Chelsea na štadióne Academy v úvodnej časti finále FA Youth Cup, čo je opakovanie minuloročného vystúpenia, ktoré Chelsea vyhralo 5- 3.

Pellegrini verí, že dosiahnutie finále je ukazovateľom toho, že City vyvíja domácich dospelých futbalistov z prvého tímu. Povedal: “Finále znamená, že klub funguje dobre s mladými hráčmi. Možno musíte byť trpezliví, pretože niektorí hráči prídu, pretože tento tím vždy kupuje dôležitých hráčov. Dopyt po tomto družstve je veľmi vysoký. Som si istý, že tri alebo štyri z týchto hráčov budú do tímu niekoľko rokov.

“Musíte sa snažiť robiť veci súčasne – rozvíjať hráčov a Bet365 snažiť sa byť konkurencieschopní s prvým tímom , Som veľmi optimistický. Potom závisí od spôsobu, akým sa hráči zlepšujú.Ale skauting pre túto skupinu, mladí hráči, je dobrý. “” Necítim, že tu svoju prácu neocenili. Naopak – došlo k pokroku v súlade s tým, čo klub chcel. Neverím, že ma menia, pretože očakávali viac. Klub vždy chcel pracovať s Guardiola, a to je logické, pretože majú vzťah z ich doby v Barcelone. Pep bol na trhu a bolo jasné, že ho chytia, keď sa stal voľným. Keby som vyhral dve ligy majstrov a dve ligy premieru, Guardiola by stále prišla. “