Eddie Jones vykreslí ďalšiu fázu turné v Anglicku

“Je to dosť neuveriteľné,” povedal o vytrvalosti Tour cyklistov. “Len húževnatosť jazdcov a to, čo robia. Urobili to deväť dní za sebou. Takže dnes majú oživenie a budú jazdiť hodinu a pol. Obnoviť. To je profesionálne. Urobili sme v rugby niektoré dobré Bet365 veci, ale stále je ešte dosť dlhá cesta. “Čo robí športový psychológ? Muž, ktorý pracuje pre Eddie Jones vysvetľuje čítať viac

Človek môže skoro počuť povzdych hráčov z Anglicka, keď uvažujú o ďalšej fáze plánu svojho pána.Teraz práve dokončili svoj vlastný sezónny Alpe d’Huez, 12-mesačný slog obrovských zvratov a zvratov a “sa zotavujú” pred ďalším náporom, tento vrchol s tým, čo ďalší slávny taskmaster Jim Telfer, raz opísal ako rugby hráč Everest. Rozvrh pre turné Lions na Bet365 stávkovanie live novú sezónu – na Nový Zéland, nie menej – je takmer taký brutálny ako ktorýkoľvek sen, ktorý sa doteraz stal.

Jones nemôže vziať úver pre túto prekrútenú náladu, ale po sledovaní cyklistov nemá nákladné auto s nápadom rugby hráčov by malo byť chránené pred vyčerpaním už viac, ako už sú.Dobrou správou je, že stúpanie Anglicka do svetového rebríčka bolo založené na tom svätom grile športového vesmíru, schopnosti účinne pôsobiť, zatiaľ čo v úzkosti.

Pre ilustráciu Jones vytiahne posledné 20 minút každého z troch anglických výhier v Austrálii. Anglicko vyhralo poslednú štvrtinu všetkých. “Tretí test bol dosť zaujímavý. Hráli sme z domova a bolo to šesť trestov, ktoré nám niesli [v poslednom štvrťroku]. To nám Bet365 prinieslo sériu. Dávať pokutu a nedávať pokutu je rozhodnutie. Na konci hry sme robili dobré rozhodnutia.Eddie Jones premenil Anglicko na model konzistencie v Austrálii. Prečítajte si viac

“To bolo to, o čom sme hovorili s Tour de France.Tí chlapci idú hore na prvý svah 45 minút – bolo to dosť únavné, a potom museli pokračovať ďalšie štyri a pol hodiny. To nie je fyzická húževnatosť, to je duševná húževnatosť a naši chalani vystavovali to v treťom teste, čo bolo naozaj potešujúce. ”

Jones je menej spokojný s inými aspektmi. V druhom teste opisuje anglickú hranicu ako “strašnú” a obranu v testoch jeden a tri zanechal veľa, aby bolo Bet365 žiaduce, ale aj to, že novo vyvinutá duševná húževnatosť bude predmetom ďalšej práce.

nikdy nie tam, “povedal. “Stačí zmeniť jednu vec, jednu osobu, ktorá príde do tímu a zmení dynamiku. Je to niečo, o čom musíme vždy vedieť.Vyrušovanosť je vždy za rohom. ”

V Elite Player Squad sa objavia nové tváre, ktoré budú oznámené v októbri. Sasíni vyhrali v júni dva zápasy v Južnej Afrike, zatiaľ čo mladí ľudia mladší ako 20 rokov prekonali pred sebou na ceste do iného majstrovstiev sveta juniorov. Jones predpovedá, že dve z nich Bet365 budú v októbri zrýchlené. Nechce povedať, kto, ale Harry Mallinder musí byť blízko. Anglický flanker James Haskell sa usadil na štyri až šesť mesiacov s poškodením prstov. Čítajte viac

Nie, že by mohol očakávať, že bude mávať. byť jedným z tých, kto Jones považuje za kandidáta na liečbu tyčiniek, skôr ako mrkva. “Určite nie je 10 rokov,” je prvé pozorovanie Jonesa. “Je pravdepodobne 12 rokov, ale bude musieť získať trochu väčšiu robustnosť.Je to len mladý chlapec a som si istý, že to môže urobiť. “Nathan Hughes sa teraz kvalifikuje a je videný ako No6. Ben Te’o zaujal za zákulisím na turné, ale otázka Sam Underhill – 19-ročný osláv Ospreys má Bet365 sídlo vo Walese a preto je neakceptovateľný pre výber Anglicka v dôsledku pravidla RFU pre hráčov mimo Anglicka – zatiaľ nie je vyriešený .

Ten, kto prichádza, bude musieť prispôsobiť sa tenkej atmosfére Jones je odhodlaný tlačiť svojich hráčov. Zlepšenie od najvyššej úrovne majstrovstiev sveta je zrejmé, ale to nie je táta pre pohodlie. “Rozhodne sme fitter, ale nie sme takmer takí fití, ako budeme pre svetový pohár v roku 2019, čo je pre nás to skvelé.”

aspoň hodinky.Pre tých na ostrom konci to znamená ďalšie nepohodlie, ktoré Jones vymedzuje ako definujúcu kvalitu života profesionálneho Bet365 športovca. Bolesť pre tých, ktorí sa pozerajú na turné Lions v budúcom lete, alebo dokonca vykúpenie na najbližšom Majstrovstvách sveta, je len na začiatku.