Burnley vypadat sestup jistot, ale štěstí může změnit výhrou

Špatnou zprávou pro Burnley je, že Hull ji uvidí jako vyhratelný přípravku příliš. To je to, co se stane, když uděláte start chudý jako Burnley je. Jít do Manchesteru United nebo Arsenal a ztratit liché branku a váš předseda a manažer jsou prakticky kupují nápoje pro sebe na cestě domů. Přejděte do spodní klubu a nějak podaří dovolit strugglers divize, aby nahráli své první vítězství v sezóně a manažer ani nechce chytit Předseda oko na cestě domů.Tam jsou některé hry, které se očekává, že vyhraje, protože si netroufám ztratit, a Burnley jsou nyní zřejmě začínají oceňovat, že ve všech svých zbývajících zápasů v této sezoně – 28 z nich. – týmy budou obrátit se cítí stejně

To je nebezpečí tvorby opravdu špatný start: ostatní týmy do své hry proti vám i věci mohou rychle přejít od desíti k pěti. To se nestalo, aby Burnley v poslední době byly povýšen do Premier League, protože v rámci svých prvních hrách oni svrhla Manchester United a Everton, který se konal Manchester City pryč a měl Turf Moor houpací s naprostou drzostí toho všeho. Nikdo vážně představoval, že by se stal Premier League svítidlo a oni ne.Tehdy, stejně jako dnes, existovala zjevná neochota výrazně investovat do týmu, který přispěl k Owen Coyle své osudové rozhodnutí skočit loď do Boltonu, ale v první polovině sezóny alespoň Burnley mu dal staré dobré jít a všichni byli rádi, vidět, takový hrdý starý klub baví.

Bet365-Klikni pro svůj bonus

několik prvních přípravky jsou velmi důležité, nicméně, protože pokud jste ještě winless po 10 her, jako Burnley v současné době jsou, s pouhými pěti branek a čtyři body vydělali, budete přitahovat špatný druh pozornosti.

Lidé začnou zmínit Derby County v letech 2007-08, nebo Swindon Town v letech 1993-94, a to rčení selhání Premier League na katastrofální úrovni.

Swindon byly propagovány pod Glenn Hoddle, tak dávno v historii Premier League, že top-letu týmy stále hraje 42 her za sezónu, a byl postižený od začátku, když jejich vedení ruka odešel stát Chelsea manažer.Nikdy vybavený pro Premier League života, a to i přesto, že nově vynalezl Rebrand nic jako kosmopolitní směnáren známe dnes je Robins čekal 16 her pro své první vítězství a skončil připouští 100 gólů, jak oni byli zařazeni s 30 bodů níže Sheffield United a Oldham Athletic.To znamená, že Swindon v průběhu sezony spravoval pět vítězství a částečně díky Janu Fjortoftovi dosáhl více gólů než 47 týmů, které skončily nad nimi.

A dokonce Ipswich Town v letech 1994-95, srovnává docela příznivě Derbyho bolestné zkušenosti v letech 2007-2008, kdy nejprve pod Billym Daviesem a poté pod Paulem Jewellem nastavili nejrůznější nízké Premier League.

Ačkoli jejich první vítězství skončilo po pouhých šesti zápasech (1-0 doma do Newcastle), ukázalo se, že je to jejich jediné vítězství v sezóně.Po vytvoření rekordu Premier League 32 dalších her bez vítězství, berani byli zařazeni v březnu, další nevýrazný první, s all-time nejnižších bodů celkem 11.

Burnley se zdá být na cestě k něco mezi těmito dvěma ignominies. Určitě je těžké předpovědět sestupu pro tým stále winless u ohně v noci, i když před tím, než dobří lidé z východu Lancashire příliš depresivní může existovat několik důvodů, proč zůstat pozitivní. Jedním z nich je Sean Dyche, který lze spoléhat na to, udržet Unibet dobrou týmovou děje a nehodlá opustit klub v dohledné budoucnosti. V rámci tohoto managership, Burnley bude vyzvednout výhru nebo dva před koncem sezóny.Ať už je to dost uložit jim je jiná věc, ale jakmile máte první vyhrát druhý se stane o něco jednodušší.

Pokud to zní nepravděpodobně optimistická, je třeba se podívat na Crystal Palace, který se této poslední době rok bylo na 20. místě v Premier League, což je zjevné koš případu, s jedním vítězstvím ze svých otvor 11 her. Každý ví, co se stalo potom, jeden z největších výkonů úniku a nádherné reklamu pro koučování a hasičské dovednosti Tony Pulis, ale to všechno začalo s vítězstvím proti Hull, kdy nový manažer musel ještě oficiálně začít pracovat a pozoroval jen ze stojanu.Buď hráči Palace byly masivně ulevilo vidět na zadní straně Ian Holloway nebo měli bojovat v nich po celou dobu.

Tolik fotbalu je o důvěře, že je obtížné vyvozovat definitivní závěry, i když statistiky jsou usvědčující a ligová tabulka dělá svou obvyklou práci prezentovat nepříjemnou pravdu. Pulis byl a teď pryč, ale Palace jsou jen o udržení hlavy nad vodou.

Stejně Paul Jewell, kteří zjistili, že je možné se obrátit Derby asi byl ten, kdo vzdoruje i náročnější na Wigan, kdy se Latics přišel – v roce 2005 – za to, co každý předpokládal, bude krátký a bolestný pohled kolem Premier League a nakonec zůstal pro osm sezón.Jewell byl tam jen první dva z nich se mu podařilo a nyní určitou finanční podporou od svého předsedy, ale bylo to důvěra mu vštípit hráčům a fanouškům, hned od prvního, obtížný den proti Chelsea, která udával tón pro to, co se bude dít.

Dyche problémem v Burnley je, že tón je již nastaven, a krátký za přijatelnou cenu v lednu nebo posílání pro Pulis to není snadné vidět, co jedna akce by mohla přinést změnu v bohatství.

Ale první vítězství mohl dělat rozdíl, a když se podíváte pozorně na ligové tabulce můžete vidět, že nemusí říkat celou pravdu.Burnley může vypadat, že je tým nejvíce potíží, jako ostatně pravděpodobně jsou, ale alespoň mají dva body ze svých posledních šesti zápasů. To je dva více než Aston Villa, kteří ztratili šest v řadě, připouští 15 gólů a vstřelil jen jeden v tomto procesu. Tam může být v fáma žádná pravda, údajně začal Stan Collymore na Twitteru, že Villa bijí ven Pulis. Ale můžete vidět, proč by mohli. Burnley nejsou jediní v průšvihu.

zdroj: cz-bonus.com