Bulhar chce dodanou energii

“Měl jsem velmi těžké chvíle, ale i lepší. Mohu se považovat za šťastlivce, mnoho lidí s takovou diagnózou rychle podlehlo. Jsem rád, že je tento těžký rok za mnou a mohu se soustředit na návrat k normálnímu životu, “řekl v dubnu. V kritickém období absolvoval intenzivní chemoterapii, následující dva roky ho čekají” měkčí “procedury. fortuna bonus pro nové hráče ” Dva roky na tabletách. Ne každý má takové štěstí jako já, “zopakoval Petrov. Fanoušci Aston Villy na něj nezapomínají.

Aplaudovat v devatenácté minutě každého zápasu na počest muže, který si oblékal dres s tímto číslem. Odvahu do boje s nemocí mu před rokem dodávaly i jeho krajané. “Podpora od fanoušků, klubu a spoluhráčů je úžasná. Devatenáctá minuta, to je něco neuvěřitelné.


Ani nevím, jak se jim mám poděkovat. Někdy si mě přátelé dobírají, ptají se, kdy to fanoušci vydrží, “podotkl Petrov.

Bulhar chce dodanou energii poslat dál, plánuje založit vlastní nadaci na boj proti leukémii. Uruguajský fotbalista Luis Suárez nachází na mezinárodní scéně více pochopení pro své řádí jako na Britských ostrovech, za udeření Gonzala Jaru v březnovém utkání kvalifikace MS 2014 proti Chile pykat nebude. referovala o tom Uruguayská fotbalová federace. Případ vyšetřovala Mezinárodní fotbalová federace (FIFA). Incident, kterému předcházel vzájemný souboj obou hráčů v šestnáctce Chile, se odehrál během exekuce následného rohového kopu. Argentinský rozhodčí Néstor Pitan jej ponechal bez povšimnutí. Útočník FC Liverpool zasáhl domácího obránce pěstí do krku.